Tezgah Besleme

Robotik Tezgah Besleme, bir işi yaparken bir makinenin denetlenmesi ve parçaların içeri ve dışarı beslenmesi süreci olarak tanımlanır. Endüstriyel robotlar bu uygulama için mükemmel bir otomasyon çözümüdür. Makine bakımı için robotların kullanılması, kısmi döngü süresini azaltır ve üretkenliği artırırken müşterilerimize para kazandırır. Robotlar pres ve makaslardan enjeksiyonlu kalıplama makinelerine kadar her türlü makineyi kullanabilirler.

Robotik tezgah besleme, yüksek düzeyde tutarlılık gerektiren zolu ve tehlikeli bir iş olabilir. Robotik makine bakımı işçileri sıkıcı, yaralanmaya neden olan işlerden korur ve tesislerde güvenlik seviyelerini yükseltir.

SRDR Robotik, sezgisel çözümlerle endüstriye yönelik robotik tezgah besleme uygulamaları sunar. Amacımız size tutarlı sonuçlar sağlayan ve kullanımı kolay entegre bir sistem sunmaktır. Bir ürün şekillendirme veya ürün işleme yükleme / boşaltma zorluğunuz olsun, yaratıcı tasarımdan kuruluma kadar sorunu çözebiliriz. İşbirliğine dayalı robotlar, uygun maliyetli, güvenli ve kurulumu esnektir. Çoğu makine eğilimi şu anda insanlar tarafından yapılmaktadır. Makine atölyeleri, makineleri yüklemek ve boşaltmak ve bitmiş parça yoldan çıktıktan sonra programı yeniden başlatmak için insan iş gücünü kullanıyor. Görevler genellikle tekrarlanır ve nitelikli işçiler bulmak gittikçe zorlaşır, şirketler çalışanların eksikliğini telafi etmek için atölyelerine robotlar ekler.

Hizmetlerimiz

Uygulamalarımız